Valentýn

Papírové kytičky z láska

Zítra je svátek všech zamilovaných - sv. Valentýn. Někdo koupí bonboniéru, kytku nebo nějaký šperk. Jestli chcete něco pro svého milovaného / svou milovanou něco vyrobit, zkuste tyhle srdíčkové kytičky z papíru, které nikdy nezvadnou. A zvládnou to také děti. 😉

700_final01_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Základ kytičky jsem vyráběly s mojí Z. již minulý rok na Valentýna jako dekoraci k zavěšení.  Dnes si ze srdíčkového základu pomocí špejle vyrobíme kytičku, kterou můžete využít při jakékoliv příležitosti. 

700_01_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Z papírů jsem si vyřezala 8 ks srdíček, jestli nemáte Big shot a srdíčkovou šablonu, můžete srdíčka vystřihnout z papíru. Jen pozor, aby byla symetrická, měla stejný tvar a velikosti

700_02_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Tip: Čím víc srdíček použijete, tím bohatší kytička bude. 

Papírová srdíčka prohneme na půl a poloviny lepíme k sobě. Na lepení můžete použít klasické tyčinkové lepidlo, PVA lepidlo nebo Glossy Accents.  

700_03_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Všechna srdíčka přilepená k sobě? Tak musíme přilepit ještě stonek - špejli ke kytičce. Naneste dostatek lepidla na hřbet, srdíček a na poslední dva volné konce srdíček a přimáčkněte k s k sobě. Nechte dobře zaschnout aby se špejle nevyvlékla. 

700_04_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Špejli natřeme akrylovou barvou na zeleno (u kontaktu s papírem buďte opatrný, nebo si natřete špejli před lepením). Ze zeleného papíru vystřihneme  lísteček a přilepíme na stonek.  

700_05_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Kytičku můžete dozdobit stužkou nebo šňůrkou a někomu ní udělat radost nebo jí použít jako dekoraci.

700_uvod_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Užijte si tvoření! 

Maruška

Co budete potřebovat? 

 

Macrame srdíčko jako zápich

Za měsíc tu máme svátek všech zamilovaných. Svátek, který někdo nesnáší, někdo miluje. Většinou ho milujeme, když jsme zamilovaní. :-) Ale ať už ho máte rádi nebo ne, tak vyrobit si srdíčkovou dekoraci můžete tak jako tak. A ozdobit si doma třeba parapet.

Macrame - Srdíčkové prostírání

Sv. Valentýn je tu cobydup a tak si pojďte vyrobit jedno čistě srdíčkové Macramé. Dekoraci můžete použít třeba jako podtácek nebo prostírání.

Zamilovaná přání

Přáníčka nemusíte posílat jenom o Vánocích. Pošlete své spřízněné duši přání také k Valentýnu nebo jen tak pro radost. 🙂

Srdíčkový věnec

Srdíčkový věneček z fotek nemusí být jenom krásná dekorace či dárek k Valentýnu. Může dělat radost celý rok. 😉

Kytičkové srdíčko

Svatý Valentýn je již za chvíli a proto je nejvyšší čas na nějaké to srdíčkové tvoření. Do toho dnešního neváhejte zapojit také svá dítka. Výsledek nemusí být dokonalý, hlavně si ho spolu užijte!  

Macramé - přívěšek srdíčko

Vánoce za námi a sv. Valentýn před námi. A to by tedy chtělo nějaké srdíčko. Z macramé šňůr jich můžete vyrobit nespočet. Tak co třeba přívěšek? Tím můžete obdarovat i kamarádku či sestru.

Zamilované minialbum

Únor nebo květen...je jedno jestli jste zastáncem Valentýna nebo 1. Máje. Na zamilované minialbum je ta pravá chvíle každý den ;-)

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem