Valentýn

Papírové kytičky z láska

Zítra je svátek všech zamilovaných - sv. Valentýn. Někdo koupí bonboniéru, kytku nebo nějaký šperk. Jestli chcete něco pro svého milovaného / svou milovanou něco vyrobit, zkuste tyhle srdíčkové kytičky z papíru, které nikdy nezvadnou. A zvládnou to také děti. 😉

Macrame srdíčko jako zápich

Za měsíc tu máme svátek všech zamilovaných. Svátek, který někdo nesnáší, někdo miluje. Většinou ho milujeme, když jsme zamilovaní. :-) Ale ať už ho máte rádi nebo ne, tak vyrobit si srdíčkovou dekoraci můžete tak jako tak. A ozdobit si doma třeba parapet.

Macrame - Srdíčkové prostírání

Sv. Valentýn je tu cobydup a tak si pojďte vyrobit jedno čistě srdíčkové Macramé. Dekoraci můžete použít třeba jako podtácek nebo prostírání.

Zamilovaná přání

Přáníčka nemusíte posílat jenom o Vánocích. Pošlete své spřízněné duši přání také k Valentýnu nebo jen tak pro radost. 🙂

Srdíčkový věnec

Srdíčkový věneček z fotek nemusí být jenom krásná dekorace či dárek k Valentýnu. Může dělat radost celý rok. 😉

Kytičkové srdíčko

Svatý Valentýn je již za chvíli a proto je nejvyšší čas na nějaké to srdíčkové tvoření. Do toho dnešního neváhejte zapojit také svá dítka. Výsledek nemusí být dokonalý, hlavně si ho spolu užijte!  

Macramé - přívěšek srdíčko

Vánoce za námi a sv. Valentýn před námi. A to by tedy chtělo nějaké srdíčko. Z macramé šňůr jich můžete vyrobit nespočet. Tak co třeba přívěšek? Tím můžete obdarovat i kamarádku či sestru.

Zamilované minialbum

Únor nebo květen...je jedno jestli jste zastáncem Valentýna nebo 1. Máje. Na zamilované minialbum je ta pravá chvíle každý den ;-)

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem