BLOG

Jarní dekorace - kytičkový ptáček

Jaro je obdobím obnovy, nových začátků a probouzení se přírody. Spolu s kvetoucími rostlinami ve zahradách se probouzí i naše chuť po tvoření. A co by mohlo být symboličtějším způsobem oslavování jara než vytvořením dekorace ptáčka s krásnými kytičkami? A ještě navíc, můžete do tvoření přizvat také své dítka a užít si společný čas. 

 

Macrame kytička jako přívěšek

Už máte doma jarně nazdobeno? A přípravy na Velikonoce jsou v plném proudu? Tak jestli pro kamarádku či děti chystáte i malé dárečky, tak tento návod na kytičkový přívěsek by se vám mohl hodit.

Macrame kytička k zavěšení

Již za chvíli tady máme březen a jaro... kdo by se netěšil, až se zase všechno začne zelenat a kvést. Tak nechte rozkvést už teď svůj domov a vyrobte si svou květinovou dekoraci.

Inspirace na minialbum

Minialba jsou skvělým dárečkem nebo menším projektem, když se scrapbookem začínáte. Dnes si ukážeme, jak na minialbum, kterého základ je vytvořen z 1 scrapbookového papíru. 

Papírové kytičky z láska

Zítra je svátek všech zamilovaných - sv. Valentýn. Někdo koupí bonboniéru, kytku nebo nějaký šperk. Jestli chcete něco pro svého milovaného / svou milovanou něco vyrobit, zkuste tyhle srdíčkové kytičky z papíru, které nikdy nezvadnou. A zvládnou to také děti. 😉

Macrame srdíčko jako zápich

Za měsíc tu máme svátek všech zamilovaných. Svátek, který někdo nesnáší, někdo miluje. Většinou ho milujeme, když jsme zamilovaní. :-) Ale ať už ho máte rádi nebo ne, tak vyrobit si srdíčkovou dekoraci můžete tak jako tak. A ozdobit si doma třeba parapet.

Podzimní minialbum

Které období roku je nejbarevnější? Jednoznačně podzim! Dnes mám pro Vás inspiraci, jak si vytvořit minialbum pro fotky plné barevného listí. 🍂

Macramé houbičky

Dáte si houbičky? 🍄 Macramé houbičky? 😁 Podzim právě začal, takže na výrobu podzimních dekorací je stále dost času. Dnes si pojďte vyrobit roztomilé houbičky.

Kytičkový přívěšek

Letní louka plná květů, ty vůně a barvy ....to jsou moje vzpomínky na dětství. A i když už na dveře klepe podzim, já si chci ještě chvilinku užít tuto vzpomínku a proto vám dnes ukážu jak si vyrobit jednoduchý macramé přívěšek na batůžek nebo klíče ve tvaru kytičky.🌼

Dinosauří minialbum

Prázdniny jsou definitivně u konce a tak nezbývá než postupně zpracovat všechny ty krásné fotky a výlety do různých (mini)alb, které si pak budeme moci prohlížet. 😊 

Stránka 1 z 7 - 65 položek celkem