Tematické tvoření

Jarní dekorace - kytičkový ptáček

Jaro je obdobím obnovy, nových začátků a probouzení se přírody. Spolu s kvetoucími rostlinami ve zahradách se probouzí i naše chuť po tvoření. A co by mohlo být symboličtějším způsobem oslavování jara než vytvořením dekorace ptáčka s krásnými kytičkami? A ještě navíc, můžete do tvoření přizvat také své dítka a užít si společný čas. 

 

Macrame kytička jako přívěšek

Už máte doma jarně nazdobeno? A přípravy na Velikonoce jsou v plném proudu? Tak jestli pro kamarádku či děti chystáte i malé dárečky, tak tento návod na kytičkový přívěsek by se vám mohl hodit.

Macrame kytička k zavěšení

Již za chvíli tady máme březen a jaro... kdo by se netěšil, až se zase všechno začne zelenat a kvést. Tak nechte rozkvést už teď svůj domov a vyrobte si svou květinovou dekoraci.

Papírové kytičky z láska

Zítra je svátek všech zamilovaných - sv. Valentýn. Někdo koupí bonboniéru, kytku nebo nějaký šperk. Jestli chcete něco pro svého milovaného / svou milovanou něco vyrobit, zkuste tyhle srdíčkové kytičky z papíru, které nikdy nezvadnou. A zvládnou to také děti. 😉

Macrame srdíčko jako zápich

Za měsíc tu máme svátek všech zamilovaných. Svátek, který někdo nesnáší, někdo miluje. Většinou ho milujeme, když jsme zamilovaní. :-) Ale ať už ho máte rádi nebo ne, tak vyrobit si srdíčkovou dekoraci můžete tak jako tak. A ozdobit si doma třeba parapet.

Macramé - Jarní košíček

Jaro si snad vezme už vládu nad paní zimou, neboť Velikonoce klepou na dveře. Tak si pojďte s námi vyrobit košíček, do kterého můžete ukrýt malou velikonoční výslužku pro děti.

Macramé - Jarní zajíček

Březen již začal a tak máme nejvyšší čas vyrobit si nějaké pěkné jarně-velikonoční dekorace. Jako třeba Macramé zajíčka. A zvládnete ho i s dětmi.

Macrame - Srdíčkové prostírání

Sv. Valentýn je tu cobydup a tak si pojďte vyrobit jedno čistě srdíčkové Macramé. Dekoraci můžete použít třeba jako podtácek nebo prostírání.

Zamilovaná přání

Přáníčka nemusíte posílat jenom o Vánocích. Pošlete své spřízněné duši přání také k Valentýnu nebo jen tak pro radost. 🙂

Srdíčkový věnec

Srdíčkový věneček z fotek nemusí být jenom krásná dekorace či dárek k Valentýnu. Může dělat radost celý rok. 😉

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem