Tvoříme s dětmi

Papírové kytičky z láska

Zítra je svátek všech zamilovaných - sv. Valentýn. Někdo koupí bonboniéru, kytku nebo nějaký šperk. Jestli chcete něco pro svého milovaného / svou milovanou něco vyrobit, zkuste tyhle srdíčkové kytičky z papíru, které nikdy nezvadnou. A zvládnou to také děti. 😉

700_final01_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Základ kytičky jsem vyráběly s mojí Z. již minulý rok na Valentýna jako dekoraci k zavěšení.  Dnes si ze srdíčkového základu pomocí špejle vyrobíme kytičku, kterou můžete využít při jakékoliv příležitosti. 

700_01_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Z papírů jsem si vyřezala 8 ks srdíček, jestli nemáte Big shot a srdíčkovou šablonu, můžete srdíčka vystřihnout z papíru. Jen pozor, aby byla symetrická, měla stejný tvar a velikosti

700_02_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Tip: Čím víc srdíček použijete, tím bohatší kytička bude. 

Papírová srdíčka prohneme na půl a poloviny lepíme k sobě. Na lepení můžete použít klasické tyčinkové lepidlo, PVA lepidlo nebo Glossy Accents.  

700_03_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Všechna srdíčka přilepená k sobě? Tak musíme přilepit ještě stonek - špejli ke kytičce. Naneste dostatek lepidla na hřbet, srdíček a na poslední dva volné konce srdíček a přimáčkněte k s k sobě. Nechte dobře zaschnout aby se špejle nevyvlékla. 

700_04_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Špejli natřeme akrylovou barvou na zeleno (u kontaktu s papírem buďte opatrný, nebo si natřete špejli před lepením). Ze zeleného papíru vystřihneme  lísteček a přilepíme na stonek.  

700_05_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Kytičku můžete dozdobit stužkou nebo šňůrkou a někomu ní udělat radost nebo jí použít jako dekoraci.

700_uvod_papirovakytickazlasky_scrapbooking_tvorenisdetmi_euphoriscz

Užijte si tvoření! 

Maruška

Co budete potřebovat? 

 

Ozdob si svou papírovou tašku!

Dnes slaví všechny děti svůj svátek - ty malé i ty velké. A protože společný čas je to nejcennější, co můžete darovat, vytvořily jsme dnes pro vás další dávku inspirace na společné tvoření!

Dnešní tvoření se dětem bude líbit, obzvláště jestli je čeká oslava, protože vlastnoručně nazdobenou dárkovou tašku přece nedonese jen tak někdo. ☺

Tvoření s dětmi - macramé vážka

Potřebuje vaše dítko dáreček pro kamarády? Zkuste s ním vytvořit tuto vážku, která může ozdobit batůžek nebo posloužit jako ozdoba na klíče. S vaší pomocí to zvládnou i šikovné děti od 5 let ;-) 

Kytičkové srdíčko

Svatý Valentýn je již za chvíli a proto je nejvyšší čas na nějaké to srdíčkové tvoření. Do toho dnešního neváhejte zapojit také svá dítka. Výsledek nemusí být dokonalý, hlavně si ho spolu užijte!  

Macrame - Panáček pro děti

Dnes svůj svátek slaví naše dětičky. A víte jaký dárek by každé z nich ocenilo? Ne, nejsou to nové hračky, ani mobil, ale váš čas. Čas, který jim věnujete, je to nejcennější, co od vás mohou dostat. A jestli nevíte co s nimi podniknout, zkuste náš nový návod na panáčka, kterého zvládnou s vaší pomocí i ty menší

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem