Jaro a Velikonoce

Jarní dekorace - kytičkový ptáček

Jaro je obdobím obnovy, nových začátků a probouzení se přírody. Spolu s kvetoucími rostlinami ve zahradách se probouzí i naše chuť po tvoření. A co by mohlo být symboličtějším způsobem oslavování jara než vytvořením dekorace ptáčka s krásnými kytičkami? A ještě navíc, můžete do tvoření přizvat také své dítka a užít si společný čas. 

 

Macrame kytička jako přívěšek

Už máte doma jarně nazdobeno? A přípravy na Velikonoce jsou v plném proudu? Tak jestli pro kamarádku či děti chystáte i malé dárečky, tak tento návod na kytičkový přívěsek by se vám mohl hodit.

Macrame kytička k zavěšení

Již za chvíli tady máme březen a jaro... kdo by se netěšil, až se zase všechno začne zelenat a kvést. Tak nechte rozkvést už teď svůj domov a vyrobte si svou květinovou dekoraci.

Macramé - Jarní košíček

Jaro si snad vezme už vládu nad paní zimou, neboť Velikonoce klepou na dveře. Tak si pojďte s námi vyrobit košíček, do kterého můžete ukrýt malou velikonoční výslužku pro děti.

Macramé - Jarní zajíček

Březen již začal a tak máme nejvyšší čas vyrobit si nějaké pěkné jarně-velikonoční dekorace. Jako třeba Macramé zajíčka. A zvládnete ho i s dětmi.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem